• برندینگ

  مواد اولیه

  راهکار بازیافت

  هر مشتری منحصر به فرد و هر پروژه متفاوت است. این بخشی از چیزی است که باعث ایجاد هیجانات زندگی در سازمان ما می شود. ما هرگز نمیدانیم چه راههای پیچیده و مختلفی می توان تبدیل به یک پروژه بزرگ و یک مشتری شگفت انگیز شود. ما در زمینه گرفتن نمایندگی از شرکت های مختلف و ایجاد روابط بلند مدت و پایدار با مشتریان خود همکاری می کنیم.
  ما با اعتماد به نفس و عملکرد حرفه ای و مسئولیت پذیری از شهرت خود حفاظت می کنیم. ما به مشتریان ، تامین کنندگان و شرکای صنعتی خود ارزش می بخشیمو ما از رقبایمان بهتر هستیم. با آسان ساختن تجارت و تحقق وعده های خود ما با ارزش نهادن و احترام به هر یک از افراد، سهم خود را با برنامه رشد و توسعه حرفه ای ارائه میدهیم.
  از دسته بندی رنگ ضایعات تا جدا سازی پلیمر های مختلف، آیساب ، شستشو ، تا تولید گرانول ، شهابفر طوس تمام این مراحل را در بخش بازیافت ضایعات پلاستیک انجام می دهد. به عنوان یک شرکت بازیافت پلاستی صنعتی ، ما به طور جداگانه ، خدمات بازیافت ، خدمات پردازش مجدد و خدمات تامین و ارسال مواد بازیافتی برای شرکت های مختلف در خراسان و ایران را ارائه می دهیم. محصولات سازگار با محیط زیست مورد استفاده در بخش تولید محصولات از پلاستیک بازیافت شده با تکنولوژی روز

   

   

  مقدمه

  ک مجموعه کامل از تمام نیاز های شما برای بسته بندی و ارسال محصولات با ارزش با توجه به استاندارد های جهانی و اعتبار و اعتماد به سیستم مدیریت کیفیت و رضایتمندی مشتریان با ISO 9001 محصولات ما نه تنها برای بخش صنعت سیم و کابل و برق بلکه همچنین در صنایع تولید طناب و نخ ریسی ، لوله های پلاستیکی ، نوار و کانوا و محصولات انعطاف پذیر که قابل بسته بندی بر روی حلقه قرقره می باشند مناسب بوده و قابل استفاده می باشد.

   

 • خدمات بازیافت شرکت طوس پلیمر 
   
  ما خدمات مرمت و بازسازی  مواد پلاستیک ضایعات صنعتی را برای شرکت شما، مرکز توزیع شما،انبار و تاسیسات تولیدی شما فراهم می کنیم .به شما کمک خواهیم کرد تا اهداف ضایعات خود را به منظور پیدا کردن راهکار کامل مرتفع ساختن ضایعات خود اصلاح سازید.
  تیم مواد بازیافتی ما در جهت ارائه برنامه ریزی کل فرآیند بازیافتی با شما کار می کند، تا اطمینان حاصل شود که خدمات بازیافت صنعتی ما با توجه به نیاز های تسهیلات خاص و جریان های پسماند و ضایعات شما متناسب باشد.
  گام اول این است که به ما کمک کنید تا جریان های ضایعات پلاستیک تولیدی شما را در تسهیلات خود درک کنیم. این شامل مراحل زیر است :
  با ما تماس بگیرید و با ما راجع به هر جریان ضایعاتی که می خواهید از طریق ما مرتفع شود صحبت کنید.
   
  یک نماینده طوس پلیمر به هرگونه سوال شما پاسخ داده و پیگیری در مورد ضایعات شما انجام خواهد داد و توافقات لازم را انجام خواهد داد.
  در صورت لزوم ، نماینده شرکت درخواست خواهد کرد تا از امکانات شما برای درک بالاتر از پروسه تولید ضایعات بازدید نماید و ما بتوانیم جریان های تولید ضایعات و ظرفیت های  مختلف را درک کنیم.
   
  ضایعات تولیدی شرکت شما با توجه به ارزش ریالی آن به سه دسته اصلی تقسیم خواهد شد :
   
  جریان های پس زمینه اقتصادی مثبت :
   
  این جریان های ضایعات به اندازه کافی ارزش دارند تا طوس پلیمر جهت خرید مستقیم از آنها اقدام نماید ، که مزیت اقتصادی را به جای اتلاف و یا دفن زباله در اختیار شما قرار می دهد.
   
   
  اقتصاد خنثی :
   
  این ضایعات را می توان با هزینه ای مقایسه کرد که ان ها را از طریق دفن زباله یا سوزاندن و یا تبدیل به گرانول قابل استفاده به شرکت تقبل می کند.
  در حالی که مزیت اقتصادی ممکن است برای شما وجود داشته باشد ، ارسال برای بازیافت و تبدیل این مواد به گرانول بصورت پیمانکاری یا خرید این ضایعات توسط مجموعه ما امکان پذیر خواهد بود.
   
  اقتصاد منفی :
  این ضایعات برای بازیافت بیش از ارزش تولیدی آنها هزینه دارد  ( و شاید به طور قابل توجهی ) بیشتر از هزینه های مواد اولیه نو فعلی شما می باشد.
  در حالی که این ضایعات ارزش اقتصادی ندارند، بهره برداری از بازیافت و عدم آسیب به محیط زیست با دفن زباله یا سوزانده شدن در احیای آن ها بسیار مهم است. و با تقبل هزینه بازیافت از شما قابل انحام خواهد بود.
   
  بسته به ترتیب خاصی که ToosPolymer با امکانات شما کار می کند ، روش های انتقال ضایعات متفاوتی وجود دارد که می توانیم از آن ها استفاده کنیم :
   
  حمل و نقل زنده : مواد زائد را در بخشی از انبار خود قرار دهید  تا زمانی که به حجم یک بار کامل جمع شود. در آن زمان ما یک کامیون را برای جمع اوری مواد ارسال کرده و کارکنان انبار شما مسئول بارگیری پالت ها بر روی کامیون خواهند بود.
   
  تریلیر متحرک : ما ترتیب یک تریلر خالی در یکی از درهای بارانداز شما را خواهیم داد تا بتوانید در زمان واقعی آن را بارگیری کنید. این باعث می شود فضای شما اشغال نشده و به شما این امکان را می دهد که تیم ما زمانی که تریلر کامل است و آماده دریافت آن هستیم، نسبت به انتقال آن اقدام کنیم. در آن زمان ، ما یک کامیون را برای کشیدن تریلر کامل می فرستیم. اگر این فرآیند گردشی باشد، تریلر کامل با تریلر خالی جایگزین خواهد شد.
   
  شما مواد را به ما تحویل می دهید : تحت این سناریو ، شما می توانید مواد را به تسهیلات ما تحویل دهید. این وضعیت ممکن است در زمانی رخ دهد که شما فضای کمتری برای نگهداری ضایعات داشته باشید و یا علاقه مند به پرداخت هزینه رها کردن یک تریلر نیستید. در این سناریو، شما می توانید مقدار ضایعات جمع آوری شده خود را به ما تحویل دهید و مجبور نباشید صبر کنید تا زمانی که ظرفیت آن به حداقل  تن یا بیشتر برسد. این گزینه معمولا به شما مزیت فروش یا قیمت بهتر نسبت به هر کیلوگرم مواد ضایعاتی خواهد داد.
 • خدمات اخذ نمایندگی برای شما
   
  شهابفر طوس ، این امکان را برای شما فراهم میکند تا با شرکت مورد نظر خود از نزدیک نشست داشته و خواسته های خود را مستقیما با این شرکت ها در میان بگذارید. از حضور در نمایشگاه های روز دنیا تا عقد قرارداد ماشین آلات و اخذ نمایندگی و حتی خرید محصولات از شرکت های مورد نیاز شما. بسیاری از بزرگان صنعت شما در خارج از ایران می تواند توسط شرویس های شرکت شهابفر طوس با شما لینک شده و اهداف شما را همراهی نمایند. همه خدمات ما دارای بهترین پروسه تحقیقاتی و قابلیت انعطاف پذیری در ترکیب با مشتری مداری از سیستم ما است. هنگامی که با شهابفر طوس مشارکت می کنید ، به خدمات شرکت مورد نیاز خود در هر منطقه و همچنین در سطح بین المللی دسترسی خواهید داشت. 

  برای اطلاعات بیشتر در مورد کسب نمایندگی و کار و خدمات با ما تماس بگیرید تا با نماینده شهابفر طوس صحبت کنید.

  استفاده از خدمات شهاب فر
   
  نماینده مجاز : در هرجا که تجارت می کنید ، شهاب فر طوس می تواند نماینده سریع و قابل اطمینان قانونی خود را ارائه دهد. شهابفر طوس به عنوان نماینده ثبت شده به شما در اداره ، دادخواهی و تقاضاهای حمایت حقوقی کمک خواهد کرد.
  خدمات نمایندگی ثبت شده : شرکت شهاب فر طوس ، اتحاد کامل تجربه و نوآوری های تکنولوژیک است و در این جهت سرویس مدیریت اسناد  و ایمیل ها و تمامی مکاتبات شما با شرکت طرف قرارداد را انجام داده و روند این پروژه را از طریق یک کتابخانه الکترونیک در اختیار شما می گذارد تا شما همیشه با طرفین خود در ارتباط باشید.
   
  شرکت های تولیدی : شرکت های موفق با تکیه بر شهاب فر طوس به پشتیبانی از تشکیل شرکت های خود ، ثبت و نیازهای خود را برآورده کرده اند.
  ما سرویس های ویژه در تامین نیاز های شرکت شما از شرکت های مادر را فراهم می کنیم تا شما مجبو به تقبل هزین های دلالی نباشد.
  سرویس های جهانی معاملات : شرکت شهاب فر طوس  می تواند به شما کمک کند تا در نقاط مختلف دنیا با شرکت های مورد علاقه خود دیدار و درخواست های خود را با آن شرکت ها در میان بگذارید. این درخواست ها می تواند جهت تمدید و یا اخذ نمایندگی قانونی و رسمی از آن شرکت ها برای شما باشد.
  خدمات مستقل کارکنان : شهاب فر طوس بیش از  سال است که شرکت ها را با مدیران مستقل اداره می کند.با توجه به نیازهای شما می توانیم یک مسئول مستقل را به شما ارائه دهیم تا در مدیریت مجموعه تولیدی شما فعالانه پاسخگوی نیاز شما باشد. مدیران ما در مورد پیچیدگی شرایط راه پیشرفت را درک می کنند و تجارب صنعتی آن ها را آماده تقابل با مشکلات می کنند.
   
  نماینده ویژه :شهاب فر طوس خدمات ویژه نمایندگی برند را به عنوان مکمل خدمات ارجاع شده توسط نمایندگی های مجاز ارائه می دهد.ما می توانیم نماینده شما در ایران باشیم و دفتر مربوط به این نمایندگی را به صورت مستقل از شرکت مدیریت و نتایج دلخواه شما در این بازار را فراهم کنیم.
  در این بخش نظر شما را به یک نمونه از فعالیت های گروه توسعه و تحقیق خود در مورد اخذ نمایندگی جلب می کنیم.
 • تامین کنندگان مواد اولیه طوس پلیمر

  ما منافع تولید کنندگان با موارد اولیه پلاستیک را در ایران بسیار مهم می دانیم. اعضای گروه ما تقریبا با تمامی محصولات پتروشیمی آشنا و مشغول به فعالیت در جهت تامین مواد اولیه هستند.

  طوس پلیمر توزیع مواد خام پلیمری را برای همکاران انجام می دهد. این شرکت مواد اولیه را از تولید کنندگان عمده محصولات تهیه می کند. طیف گسترده ای از پلی اکسید ، پلی اتیلن ، پلیمر های مهندسی شده ، سازنده ها و ترکیبات سفارشی را میتوان از ما درخواست کرد. ما خودمان را با کیفیت بالا ، خدمات شخصی و ظرافیت ما برای تحویل سریع به خاطر ذخایر گرانولیت ذخیره شده در چندین مکان استراتژیک در سراسر ایران توانمند می دانیم. قابلیت اطمینان، قرارداد های بلند مدت، لمس شخصی و راه حل های ساخته شده برای اندازه گیری، یکی از دلایلی است که ما یک شریک تجاری ایده آل برای همکاران هستیم. برای شروع لطفا با ما تماس بگیرید
نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل :
متن پیام :