• محصولات

  ما در سراسر ساعات شبانه روز مشغول به تولید با استفاده از تاسيسات مدرن و دستگاه های تزريق با حداکثر  نيروی 850 تن هستیم. ما محصولات را به وزن تقریبی ۶ کیلوگرم و تقریبا با تمامی مواد پلاستیک پلیمری تولید می کنیم. استفاده از افراد واجد شرایط, پایه و اساس تجربه ما با قابلیت های تولید مدرن و تجربه طولانی مدت در تولید قطعات تزریقی صنعتی, این امکان را فراهم کرده است تا در کار خود برتر باشیم.

  ما تامین کنندگان را به عنوان شرکایمان می بینیم و می توانیم بهترین کیفیت مواد اولیه و مواد بازیافتی گرانول را در تولید محصولات ارائه دهیم.

   

 • قرقرهای صنعتی پلاستیکی و مونتاژی

  صنعت مادر شرکت شهابفرطوس بر پایه تولید طیف وسیعی از قرقره های صنعتی پلاستیکی برای فرآیند تولید و بسته بندی انواع سیم و کابل الکتریکی بصورت تولید خطی است. ما معتقدیم که شهابفرطوس تولید کننده پیشرو ایران در تولید و طراحی و مونتاژ قرقره های صنعتی با تاکید سنگین بر تولید داخلی و ارائه راه حل های سفارشی و مونتاژی خاص برای برآوردن نیازهای همکاران ما در این صنعت می باشد.

  ما یک مجموعه با خدمات و سرویس های ویژه برای تولید کنندگان بزرگ این مرز هستیم و اهداف بزرگ شرکت شما را در این بخش پشتیبانی می کنیم. یک مجموعه کامل از تمام نیازهای شما برای بسته بندی و ارسال محصولات با ارزش با توجه به استاندارد های جهانی و اعتبار و اعتماد به سیستم مدیریت کیفیت و رضایتمندی مشتریان به ISO 9001.

  محصولات ما نه تنها برای بخش صنعت سیم و کابل و برق بلکه همچنین در صنایع تولید طناب و نخ ریسی، لوله های پلاستیکی، نوار و کانوا و محصولات انعطاف پذیر که قابل بسته بندی بر روی حلقه قرقره می باشند مناسب بوده و قابل استفاده می باشد.

  با اعتماد به تیم تحقیق و توسعه, با تجربه بالا در شرکت شهابفرطوس میتوانید قرقره هایی خاص و سفارشی برای اهداف خود طراحی و در جهت تولید انبوه درخواست داشته باشید.

   
 •   ما برای حل مشکلات مربوط به ضایعات شرکت شما پیشنهاد می کنیم تا با ما در تماس باشید.

  راه حل حلقه بسته امکان بازیافت و استفاده مجدد از مواد و تبدیل زباله بازیافتی را به مواد گرانول جدید و نوآورانه را به شما می دهد. ما ساختاری را معرفی می کنیم تا از طریق آن بتوان از تبدیل مجدد ضایعات به مواد اولیه گرانول با کیفیت بالا و از اتلاف هزینه های بالای مواد اولیه است.

  هدف طوس پلیمر تمرکز بر روی مواد پلاستیکی و ضایعات تولید و تبدیل آن به مواد گرانول بازیافت شده است ، توسعه راه حل های چرخشی برای سیستم های تولیدی خطی و کامل کردن دایره تولید با انجام بخش بازیافت. شرکت طوس پلیمر هزاران کیلوگرم از این مواد پلاستیکی را به صورت سالانه بازیافت کرده و از دفن و سوزانده شدن در طبیعت حذف می کند.

  وقتی که به یک جریان تولید ضایعات جدید نگاه می کنیم ، ابتدا تمرکز خود را بر روی تغییر این پروسه از یک سیستم از بین برنده به یک دایره بازیافتی متمرکز می کنیم ، و سپس در طول زمان به یک پلت فرم که به صورت تکنیکی امکان پذیر راهکردی مفید به عنوان حلقه بسته به همکاران معرفی می کنیم.

  مواد سفارشی

  از آنجا که منابع ضایعات ما به طور معمول در ترکیب و حجم ، بسیار با دقت انتخاب می شود ، طوس پلیمر قادر به ارائه مواد یکدست گرانول از ضایعات پلاستیکی به منظور استفاده مجدد در بخش تولید محصولات با کیفیت بالاست. با استفاده از بخش تحقیق و توسعه و آزمایشگاه های این بخش قابلیت تولید سفارشی مواد گرانول برای تقریبا هر نوع شرایط خاصی امکان پذیر می باشد و ما این سرویس را در اختیار شرکت های همکار قرار می دهیم.

  هدف ما ارائه مواد به شرکت های همکار به صورتی است که بتوانند از این مواد به عنوان یک جایگزین پایدار در جایگزینی با مواد نو استفاده کرد ؛ با نظر به کاستن استفاده از موادی که به طور معمول به دفن زباله فرستاده می شود.

  لطفا با ما تماس بگیرید تا با شما از چگونگی قابلیت استفاده از مواد گرانول نوآورانه تولید شده در طوس پلیمر راهکار ارائه شود.

  تیم های تحقیق و توسعه ما با همکاری شرکای ما برای توسعه راه حل های حلقه بسته برای مواد ضایعات تولیدی مختلف کار می کنند. یک راه حل حلقه بسته می تواند از بازیافت ضایعات مانند سبدهای پلاستیکی یا پالت های جا بجایی مواد پلاستیک و نایلون های ضایعاتی که از همان شرکت بدست ما می رسد تا تبدیل ضایعات محصولات شرکت شما به مواد اولیه قابل استفاده مجدد برای تولید همان محصول ارائه و متفاوت می باشد .

  لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارائه راه حل حلقه بسته به سازمانتان با ما تماس بگیرید.

 • دیگر محصولات

  جعبه های حمل و نقل برای بخش کشاورزی توسعه داده شده ، اما کاربرد زیادی برای حمل و نقل و ذخیره سازی محصولات متنوعی دارد . طیف گسترده ای از جعبه های مقرون به صرفه تولید شده از مواد بازیافت شده برای صادرات محصولات کشاورزی و یا فقط برای تدارکات این جعبه ها برای محصولات مواد غذایی نیز مناسب بوده و می توان آن را در هر رنگ با لوگوی درخواستی تولید کرد، این به شما این امکان را می دهد که خود را از رقبای خود متمایز کنید. با یک جعبه تاشو یا جعبه انعطاف پذیر ، شما می توانید هزینه های قابل توجهی را در حمل و نقل محصولات خود صرفه جویی کنید. 
   
نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل :
متن پیام :