ما برای حل مشکلات مربوط به ضایعات شرکت شما پیشنهاد می کنیم تا با ما در تماس باشید.

راه حل حلقه بسته امکان بازیافت و استفاده مجدد از مواد و تبدیل زباله بازیافتی را به مواد گرانول جدید و نوآورانه را به شما می دهد. ما ساختاری را معرفی می کنیم تا از طریق آن بتوان از تبدیل مجدد ضایعات به مواد اولیه گرانول با کیفیت بالا و از اتلاف هزینه های بالای مواد اولیه است.

هدف طوس پلیمر تمرکز بر روی مواد پلاستیکی و ضایعات تولید و تبدیل آن به مواد گرانول بازیافت شده است ، توسعه راه حل های چرخشی برای سیستم های تولیدی خطی و کامل کردن دایره تولید با انجام بخش بازیافت. شرکت طوس پلیمر هزاران کیلوگرم از این مواد پلاستیکی را به صورت سالانه بازیافت کرده و از دفن و سوزانده شدن در طبیعت حذف می کند.

وقتی که به یک جریان تولید ضایعات جدید نگاه می کنیم ، ابتدا تمرکز خود را بر روی تغییر این پروسه از یک سیستم از بین برنده به یک دایره بازیافتی متمرکز می کنیم ، و سپس در طول زمان به یک پلت فرم که به صورت تکنیکی امکان پذیر راهکردی مفید به عنوان حلقه بسته به همکاران معرفی می کنیم.

مواد سفارشی

از آنجا که منابع ضایعات ما به طور معمول در ترکیب و حجم ، بسیار با دقت انتخاب می شود ، طوس پلیمر قادر به ارائه مواد یکدست گرانول از ضایعات پلاستیکی به منظور استفاده مجدد در بخش تولید محصولات با کیفیت بالاست. با استفاده از بخش تحقیق و توسعه و آزمایشگاه های این بخش قابلیت تولید سفارشی مواد گرانول برای تقریبا هر نوع شرایط خاصی امکان پذیر می باشد و ما این سرویس را در اختیار شرکت های همکار قرار می دهیم.

هدف ما ارائه مواد به شرکت های همکار به صورتی است که بتوانند از این مواد به عنوان یک جایگزین پایدار در جایگزینی با مواد نو استفاده کرد ؛ با نظر به کاستن استفاده از موادی که به طور معمول به دفن زباله فرستاده می شود.

لطفا با ما تماس بگیرید تا با شما از چگونگی قابلیت استفاده از مواد گرانول نوآورانه تولید شده در طوس پلیمر راهکار ارائه شود.

تیم های تحقیق و توسعه ما با همکاری شرکای ما برای توسعه راه حل های حلقه بسته برای مواد ضایعات تولیدی مختلف کار می کنند. یک راه حل حلقه بسته می تواند از بازیافت ضایعات مانند سبدهای پلاستیکی یا پالت های جا بجایی مواد پلاستیک و نایلون های ضایعاتی که از همان شرکت بدست ما می رسد تا تبدیل ضایعات محصولات شرکت شما به مواد اولیه قابل استفاده مجدد برای تولید همان محصول ارائه و متفاوت می باشد .

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارائه راه حل حلقه بسته به سازمانتان با ما تماس بگیرید.