قرقرهای صنعتی پلاستیکی و مونتاژی

صنعت مادر شرکت شهابفرطوس بر پایه تولید طیف وسیعی از قرقره های صنعتی پلاستیکی برای فرآیند تولید و بسته بندی انواع سیم و کابل الکتریکی بصورت تولید خطی است. ما معتقدیم که شهابفرطوس تولید کننده پیشرو ایران در تولید و طراحی و مونتاژ قرقره های صنعتی با تاکید سنگین بر تولید داخلی و ارائه راه حل های سفارشی و مونتاژی خاص برای برآوردن نیازهای همکاران ما در این صنعت می باشد.

ما یک مجموعه با خدمات و سرویس های ویژه برای تولید کنندگان بزرگ این مرز هستیم و اهداف بزرگ شرکت شما را در این بخش پشتیبانی می کنیم. یک مجموعه کامل از تمام نیازهای شما برای بسته بندی و ارسال محصولات با ارزش با توجه به استاندارد های جهانی و اعتبار و اعتماد به سیستم مدیریت کیفیت و رضایتمندی مشتریان به ISO 9001.

محصولات ما نه تنها برای بخش صنعت سیم و کابل و برق بلکه همچنین در صنایع تولید طناب و نخ ریسی، لوله های پلاستیکی، نوار و کانوا و محصولات انعطاف پذیر که قابل بسته بندی بر روی حلقه قرقره می باشند مناسب بوده و قابل استفاده می باشد.

با اعتماد به تیم تحقیق و توسعه, با تجربه بالا در شرکت شهابفرطوس میتوانید قرقره هایی خاص و سفارشی برای اهداف خود طراحی و در جهت تولید انبوه درخواست داشته باشید.