ما برای حل مشکلات مربوط به ضایعات شرکت شما پیشنهاد میکنیم تا با ما در تماس باشد.

راه حل حلقه بسته امکان بازیافت و استفاده مجدد از مواد و تبدیل زباله بازیافتی را به مواد گرانول جدید و نوآورانه را به شما میدهد. ما ساختاری را معرفی میکنیم تا از طریق ان بتوان از تبدیل مجدد  ضایعات به مواد اولیه گرانول با کیفیت بالا و از اتلاف هزینه های بالای مواد اولیه کاست.
هدف طوس پلیمر تمرکز بر روی مواد پلاستیکی و ضایعات تولید و تبدیل ان به مواد گرانول بازیافت شده است، توسعه راه  حل های چرخشی برای سیستم های تولیدی خطی و کامل کردن دایره تولید با انجام بخش بازیافت. شرکت طوس پلیمرهزاران کیلوگرم از این مواد پلاستیکی را به صورت سالانه بازیافت کرده و از دفن و سوزانده شدن در طبیعت حذف میکند.
وقتی که به یک جریان تولید ضایعات جدید نگاه می کنیم، ابتدا تمرکز خود را بر روی تغییر این پروسه از یک سیستم ازبین برنده به یک دایره بازیافتی متمرکز می کنیم، و سپس در طول زمان به یک پلت فرم که به صورت تکنیکی امکان پذیر است  راهکردی مفید به عنوان حلقه بسته به همکاران معرفی میکنیم.

مواد سفارشی

از آنجا که منابع ضایعات ما به طور معمول در ترکیب و حجم, بسیار با دقت انتخاب میشود, طوس پلیمر قادر به ارائه مواد  یکدست گرانول از ضایعات پلاستیکی به منظور استفاده مجدد در بخش تولید محصولات با کیفیت بالاست. با استفاده از  بخش تحقیق و توسعه و آزمایشگاه های این بخش قابلیت تولید سفارشی مواد گرانول برای تقریبا هر نوع شرایط خاصی امکانپذیر میباشد و ما این سرویس را در اختیار شرکتهای همکار قرار میدهم.  

هدف ما ارائه مواد به شرکتهای همکار بصورتی است که بتوانند از این مواد به عنوان یک جایگزین پایدار در جایگزینی با مواد نو استفاده کرد؛ با نظر به کاستن استفاده از نفت خام و استفاده از موادی که به طور معمول به دفن زباله فرستاده می شود.

لطفا با ما تماس بگیرید تا با شما از چگونگی قابلیت استفاده از مواد گرانول نوآورانه تولید شده در طوس پلیمر راهکار ارائه شود.

تیم های تحقیق و توسعه ما با همکاری شرکای ما برای توسعه راه حل های حلقه بسته برای مواد ضایعات تولیدی مختلف  کار می کنند. یک راه حل حلقه بسته می تواند از بازیافت ضایعات مانند سبدهای پلاستیکی یا پالت ها جابجایی مواد پلاستیک و نایلونهای ضایعاتی که از همان شرکت بدست ما میرسد تا تبدیل ضایعات محصولات شرکت شما به مواد اولیه قابل استفاده  مجدد برای تولید همان محصول ارائه و متفاوت باشد.

 لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارائه راه حل حلقه بسته به سازمانتان با ما تماس بگیرید.