اخذ نمایندگی


هر مشتری منحصر به فرد و هر پروژه متفاوت است. این بخشی از چیزی است که باعث ایجاد هیجانات زندگی در سازمان ما می شود. ما هرگز نمیدانیم چه راههای پیچیده و مختلفی می توان تبدیل به یک پروژه بزرگ و یک مشتری شگفت انگیز شود. ما در زمینه گرفتن نمایندگی از شرکت های مختلف و ایجاد روابط بلند مدت و پایدار با مشتریان خود همکاری می کنیم.

مواد اولیه


ما با اعتماد به نفس, عملکرد حرفه ای و مسئولیت پذیری از شهرت خود حفاظت می کنیم. ما به مشتریان، تامین کنندگان و شرکای صنعتی خود ارزش میبخشیم و از رقبایمان بهتر هستیم. با آسان ساختن تجارت و تحقق وعده های خود ما با ارزش نهادن و احترام به هریک از افراد، سهم خود را با برنامه رشد و توسعه حرفه ای ارائه میدهیم.

راهکار بازیافت


از دسته بندی رنگ ضایعات تا جدا سازی پلیمرهای مختلف، آسیاب، شستشو، تا تولید گرانول ، شهابفرطوس تمام این مراحل را در بخش بازیافت ضایعات پلاستیک انجام می دهد. به عنوان یک شرکت بازیافت پلاستیک صنعتی ، ما به طور جداگانه خدمات بازیافت، خدمات پردازش مجدد و خدمات تامین و ارسال مواد بازیافتی برای شرکت های مختلف در خراسان و ایران را ارائه می دهیم. محصولات سازگار با محیط زیست مورد استفاده در بخش تولید محصولات از پلاستیک بازیافت شده با تکنولوژی روز.